Eerstejaars

Eerstejaars Zwaar

Joris Bergman
Peter Bos
Jeroen Breeuwer
Athur Delver
Reinder Droppers
Daan Jordaan
Maarten Klaverdijk
Jens Smits

Stuur:
Amarens Laskewitz

Coaches:
Harm Brouwer
Floor Enklaar
Rikus Gerdes
Bas Ooteman
Job Kwakernaak
Arne van Eupen

Eerstejaars Licht

Niels van Beek
Jan-Henk Boekeloo
Kees Cornelissen
Willem Cremers
Wouter van der Does
Thijs Gerritsen
Lucas van der Maas
Pierre Verbakel

Stuur:
Tjalling Tjalsma

Coaches:
Jochem Jansen
Rick Stegeman
Pieter Teeuw
Tom Theeuwen
Arne van Eupen

Eerstejaars Dames

Julia Brockherde
Marieke van Bruinissen
Sylvia Dooper
Xanthe Jeremiassa
Julia Langer
Mariska Rijk
Femke Schootstra
Nicole Timmerman

Stuur:
Lissane Wisman

Coaches:
Wouter van Veen
Lize Konings
Joost Geerlings
Peter van de Heide
Arne van Eupen

Eerstejaars Lichte Dames

Lotte Demmink B/G(2)
Marije Kea B/G(2)
Sterre Bour B/G(2)
Eva Vennik B/G(1)
Tineke van Dort B/G(2)

Stuur:
Roos van Haeff

Coaches:
Edwin Bogers
Marjolein Broos
Stijn de Haan
Nynke de Jong
Arne van Eupen

Middengroepen & Ouderejaars

Middengroep Zwaar

Luuk Achterberg
Youri Ellenbroek
Titus Kruyssen
Luuk Reijmer G(1)/B
Jorrit Lind

Coaches:
Suzanne van Bragt
Simon de Vreede
Marthe Sleijser
Arjen de Jonge

Middengroep Licht

Peter Bouwman
Joan Capellà Pujol
Max Hermans
Nard Onderwater G(1)/B

Coaches:
Suzanne van Bragt
Simon de Vreede
Marthe Sleijser
Arjen de Jonge

Middengroep Dames

Irene van Grinsven G(2)/B
Jetty Kok G(2)/B
Maaike van Overstraten Kruijsse G(2)/B
Sanne Put G(2)/B

Coaches:
Lars Kraak
Iris Rodenburg
Jip Jordaan

Middengroep Lichte Dames

Aster van Noord B/G(3)
Floor Steenvoorden B/G(5)
Arlette de Vegt B/G(5)

Coaches:
Michiel van Eupen

Ouderejaars Licht/Zwaar

Marten Breeuwer G(3)/B
Harm Brouwer G(3)/B
Julian Bakker G(5)/B
Gijs Koetsenruijter E(6)/G(1)

Coaches:
Michiel van Eupen
Maxime Veenhoven
Geert van Geest

Profcoach roeien: Arne van Eupen

Profcoach zaal- en krachttraining: Tijmen van Oostenbrugge

15
Zware Heren
14
Lichte Heren
12
Dames
8
Lichte Dames