Cottwich Almelo Regatta

DSA 2-
Jetty Kok
Sanne Put

DSA 2x
Arlette de Vegt
Maayke Veraart

SA 4+
Jeroen Breeuwer
Titus Kruyssen
Luuk Reijmers
Maarten Klaverdijk
Stuur: Charlotte Verbart

Eemhead

D 1x
Aster van Noord

Tromp Boat Races

LDSA 2x
Aster van Noord
Floor Steenvoorden

D 4+
Sanne Put
Maaike van Overstraten Kruijsse
Jetty Kok
Maaike van Slagmaat
Stuur: Mylène van Doorn

Novembervieren

DO 4*
Aster van Noord
Floor Steenvoorden
Arlette de Vegt
Maayke Veraart
Stuur: Mylène van Doorn

Lingebokaal

D4*
Tineke van Dort
Eva Vennik
Lotte Demmink
Sterre Bour
Stuur: Roos van Haeff

NKIR

LDEj4
Tineke van Dort
i.c.m. Saurus

WinterWedstrijden

LDEj4*
Tineke van Dort
Eva Vennik
Lotte Demmink
Sterre Bour
Stuur: Roos van Haeff

DB 4+
Sanne Put
Maaike van Overstraten Kruijsse
Jetty Kok
Irene van Grinsven
Stuur: Mylène van Doorn

LDG 2x
Arlette de Vegt
Floor Steenvoorden

Seneffe 3Y

W 1x
Arlette de Vegt

M 4-
Julian Bakker
Harm Brouwer
Marten Breeuwer
Gijs Koetsenruijter

W 4-
Sanne Put
Maaike van Overstraten Kruijsse
Jetty Kok
Irene van Grinsven

Gent International Spring Regatta

M 4-
Titus Kruyssen
Luuk Reijmers
Luuk Achterberg
Youri Ellenbroek
(2x zaterdag en zondag)

LW 2x
Arlette de Vegt
Floor Steenvoorden

W 4x
Arlette de Vegt
Floor Steenvoorden
i.c.m. Orca

Varsity

LDB4*
Tineke van Dort
Marije Kea
Lotte Demmink
Sterre Bour
Stuur: Roos van Haeff

Hollandia

LDG 2x
Arlette de Vegt
Floor Steenvoorden

Damen Raceroei Regatta

DB 4+
Sanne Put
Maaike van Overstraten Kruijsse
Jetty Kok
Irene van Grinsven
Stuur: Mara de Pater

Westelijke Regatta

LDEj4*
Tineke van Dort
Marije Kea
Eva Vennik
Sterre Bour
Stuur: Roos van Haeff

LDG 2x
Arlette de Vegt
Floor Steenvoorden

Thetis Sprint

LDE 2x
Arlette de Vegt
Floor Steenvoorden

ZRB

LG 2-
Julian Bakker
Gijs Koetsenruijter

Argo Sprint

DG 4-
Sanne Put
Maaike van Overstraten Kruijsse
Jetty Kok
Irene van Grinsven

NSRF

LG 2-
Julian Bakker
Gijs Koetsenruijter

LDG 2x
Arlette de Vegt
Floor Steenvoorden

NSK (LE2-)
Julian Bakker
Gijs Koetsenruijter

 

European Universities Rowing Championship

LW2x (Brons)
Arlette de Vegt
Floor Steenvoorden

LM2- (Zilver)
Julian Bakker
Gijs Koetsenruijter