In onderstaand overzicht kun je de snelste tijden vinden die door Argonauten zijn gevaren over 2 kilometer. Van verschillende boottypes zijn deze records achterhaald en veel huidige wedstrijdroeiers gaan de uitdaging aan om de records uit de boeken te roeien. Ben jij, met je ploeggenoten, de volgende?

Heren

Heren Combi
8+ 05:55,39 EJZ 2005 5:27.81 Peter Vos 2007 Amsterdam
4+ 06:27.27 Koninklijke Holland Beker 1999 06:20.16 Peter Vos combi KNRB
4- 06:12.00 Leendert Jan de Wilde, Erik van Dijk, Jochem van der Hout, Lenny de Jaeger 2007 06:04,08 LSA4- Laga/Argo/Skadi Koninklijke Holland Beker 1994
4x 05:59,08 Nereus/Naarden/Gyas/Argo Koninklijke Holland Beker 1994
2+ 07:29.62 Jobert Rijsdijk en Maarten Schaart st. Vera van Velpen 2007
2- 06:34.30 Michiel van Eupen en Eelke Westra
2x 06:38.80 Hugo Maassen en Coen van Tilburg 2015 06:38,32 Peter Vos combi 2009
1x 7:08,33 Peter Vos 2008
Eerstejaars 8+ 05:55.39 EJZ 2005
Ergo 2km 5:58.7 Peter Vos 2006

Lichte heren

Lichte heren Combi
8+ 06:03.83 EJL ARB 2018 05:39,36 Aeg/Argo/Laga/Orca/Skadi/Ner Koninklijke Holland Beker 1994
4+ 06:34.97 Gijs Koetsenruijter, Jan Becking, Casper Jamin, Julian Bakker st. Heather Graham NSRF 2015
4- 06:14.46 LSB4- Koninklijke Holland Beker 1994 06:04,08 LSA4- Laga/Argo/Skadi Koninklijke Holland Beker 1994
4x 05:50,05 Hendrik Jan Hannig 1990 WK Lake Barrington
2+ 07:56,62  Mart l’Ami en Pieter Teeuw st. Heather Graham NSRF 2015 07:37,89 Jolmer van der Sluis 2011
2- 06:34.30 Michiel van Eupen en Eelke Westra
2x
1x 06:57,20 Hendrik Jan Hanning 1989
Eerstejaars 8+ 06:03.83 EJL ARB 2018
Ergo 2km 06:21.1 Christiaan Bolck 1995

Dames

Dames Combi
8+ 06:42.10 EJD Hollandia 2016 06:23.68 Jorna Arisz 2005 (Luzern)
4+ 07:20.43 EJD 2015
4- 06:56.40 Van Overstraten Kruijsse, Kok, Put, Van Grinsven Westelijke 2017 06:47.05 DSA4- WillemIII/Argo/Proteus/RIC Koninklijke Holland Beker 2003
4x 06:59.03 Niehe, van der Wardt, de Jong, Maas 2012 06:42.34 Anne van Drumpt 2001 WK Junioren
2+ 08:24.00 Nynke Groot Koerkamp en Tessa van Hateren st. Anouk van Leeuwen 2015
2- 07:32.36 Tessa van Hateren en Nynke Groot Koerkamp
2x 07:17,03 Carolien Tigelaar & Lilian Prinsen Hollandia 2018 07:22,33 Linde Verbeek combi 2005
1x 08:01.50 Willemijn van der Straaten 2004
Eerstejaars 8+ 06:42.10 EJD Hollandia 2016
Ergo 2km 07:05.6 Julia Langer 2017

Lichte dames

Lichte dames Combi
8+
4+
4-
4x 07:21,69 EJLD 2015 EUC Hannover 06:27,90 Linde Verbeek 2005 WK Gifu
2+
2-
2x 07:22,06 Floor Steenvoorden & Arlette de Vegt NSRF 2017 07:14,76 Linde Verbeek 2006 Luzern
1x 07:51,09 Linde Verbeek 2004
Eerstejaars 4* 07:16,10 EJLD 2015
Ergo 2km 07:26,7 Floor Steenvoorden NKIR 2015

Denk je dat je al eens een snellere tijd hebt neergezet? Stuur dan een mail met bewijs (uitslagen) naar arlette.devegt@wur.nl!