Eerstejaars dameschploegen

TopC4+ Selectie

Rozemarijn van Delden
Aukje Bomhof
Sanne van Doorn
Bodil Boelens
Katinka Blom
Julia Hoogervorst
Kieke de Boer
Fleur Tolmeijer
Rinke Bossink
Vera Hartman

Coaches:
Heleen Koster
Jorden Uiterwijk
Peter Kollen
Douwe de Jong

Chaot

Laura Oosting
Liza Hoveling
Femke Meulman
Sabine Boerboom
Iris Jonker
Els Snijder

Coaches:
Imke Bareman
Koen van Immerzeel

Rijnproevers

Nora Stein
Caya Lindner
Janis Catharina Dollmann
Britt Kriesch
Sophia Karl
Amber Broek
Vivian Tegelbeckers
Selene Koene

Coaches:
Charlotte Franken
Inge van Dijk
Lindsay Diepstraten
Lisanne Hofman
Tessa Schoones

Vijftig tinten groen

Maxine Spronk
Sanne Crum
Eline Bosch
Isa Patist
Anouk Schans
Milou Kolkman
Maartje Wermelink

Coaches:
Merel Scheltinga
Romee Verhagen
Nina Joustra
Anneco Tonkelaar
Daphne de Bruin
Emma van Wijk
Nienke Köllman

Lekker kort ook

Tanja Küller
Lisanne Wisman
Karlijn Allewijn
Amarens Laskewitz
Yleanne Adan
Eva van Veldhuisen
Roos van Haeff
Kimberley Schaffer
Mieke Reijersen

Coaches:
Olaf Heckert
Bram Nap
Job Smetsers
Nigel Ultee
Thomas de Bruin
Yme van Lith

Parva sed pulchra

Song Duimel
Femke Bosscher
Anita Manasijev
Suzan D’Rose
Loes Nijkamp
Loes Kampherbeer
Lisanne Vintcent

Coaches:
Aike Potze
Coen Besseling
Devon Sonneveld
Frank Crasbeek
Julius Kiraly
Marijn Ceelen
Peter van der Kraan

Jaguargo

Gaelle Boisset
Annemarijn Brandenburg
Nienke Grasmeijer
Esther van Rooijen
Eva Peeters
Marie-Thérèse Verbeek
Maartje Senneker
Roos van ’t Spijker

Coaches:
Fieke Lucassen
Tanja de Rijke
Marijne van Veen
Lysbet Bonnema
Sophie Galema
Liede Lambriex

Kort maar Krachtig

Tess Wijnen
Annika van Leer
Dore de Jong
Marrit Veenstra
Noor Meijer
Tessa Rozemuller
Sanne Jacobs

Coaches:
Hinne Wanrooij
Pim Dankloff
Simon Schilt
David van de Poel

Bootox

Jans van der Heijden
Laura Swinkels
Anouk Taal
Laura Bik
Linda Frijters
Maxime Visser
Vera Wilders

Coaches:
Annemiek Florisson
Annelin Kuiper
Teun Fiers

Beestenboel

Eva Herbers
Eva Ferket
Anna-Lisa Brattinga
Karin Rijnsburger
Jara Valk
Hannah McKeon
Lidia Thelen
Froukje Overdijk

Coaches:
Eva van de Wiel
Julia van Heck
Tesse Speijer

Sjaak

Annemijn Sandig
Annika Kramer
Ilse van Zwanenburg
Maaike van Houtert
Willemijn van der Kloot Meijburg
Britta Naus
Lianne Trap
Lynn van Werkhoven

Coaches:
Sam Vellekoop
Joost Cruijsen

Schip Vlaflip

Annemarije Gaasterland
Rianne Verduijn
Renate Meeusen
Jennifer Maaskant
Saskia Mentink
Jelke van Ooijen
Suzanne Nielen

Coaches:
Callum Clark
Davy Hermens
Twan de Korte
Youri van Leur
Alyssa van der Linden
Eugene Savelkoul

Eerstejaars heerenploegen

TopC4+ Selectie

Lutsen van der Wal
Hein Hottentot
Mark Hassink
Jan Boersma
Rob van der Burg
Max Groen
Jelle de Vries
Martijn Crooijmans
Jerre Koelmans
Victor de Kruijff Krobbach
Teun de Visser

Coaches:
Jordi Wevers
Erik Mulder Smit
Minxia Peddemos
Sterre Bour

Kikvorsten

Koen Harms
Thomas Janssen
Lucas Hulsman
Ralph van Zwieten
Ron Bruijns
Erik Logemann
Igor de Koning
Daan van Schelven
Erik de Klerk

Coaches:
Bram Pool
Pepijn Driessen
Mark van Lankveld

Bierenvier

Jan Hamminga
Mark Koppies
Frank Pijpers
Sjoerd Blommestijn
Jurren van der Pijl
Jaap van der Kolk
Ivo Tjalma

Coaches:
Jamie Koppelaar
Joske Meeuwsen
Lieke Meijvogel
Lisette de Jong
Michele Nijst
Romy Besemer
Sanne Touw
Vera de Swart

Prachtig Krachtig

Ramon de Bont
Stefan van Gestel
Bram Bolwerk
Jeroen Doornheim
Robin Hendriks
Casper Kloosterhuis
Joost Blok
Paul Verhaak

Coaches:
Larissa Streng
Anna Lith
Hilde Turenhout

Ad Fundum

Joris Bekedam van Eck
Merijn Bouman
Sem Roodbeen
Marius Bosma
Dirk Kaas
Robin Biekart
Bart van Rijn

Coaches:
Georgie Kusbiantoro
Lara Koeman
Merel van Zomeren
Meyke Kamstra
Patty Vurens
Pim Maas
Astrid Lensink

Groen Bloed

Brent Vermolen
Bram van Erp
Simon Bakker
Lukas Sneijder
Cees-Jan Brummelkamp
Bram Naves
Thomas Wesselink

Coaches:
Lies de Rouw
Fleur Willems
Leila van den Boogaard
Lisa van der Goes
Marleen Ursem
Pauline Damhof

IKEA

Jos Steller
Victor Roos
Chris Congleton
Thomas van der Horst
Vincent Mathar
Sep Bregman
Brian Verhoeven
Jasper van Reekum

Coaches:
Teresa Lakeman
Jody Berkelmans

Bootentie

Luuk van den Berg
Maarten Walraven
Koen Draijer
Tim Woertman
Niels Korswagen
Aart Wijnstekers
Bas Scheepmaker
Mick Adriaansens
Youri de Ruiter
Camiel Oe

Coaches:
Jildou Smit
Marisa Beunk
Martha van Os
Naomi de Rijk
Ruth Moor
Simone Versteegt
Iduna Hoefnagel

Jessica

Tom Brandon
Michiel van de Glind
Wout Blankenstijn
Stijn Slaats
Arthur van Erpecum
Ruben Mombarg
Stijn Timmer
Isaac Wopereis

Coaches:
Marlies Koerts
Anouk Vermeer
Aranka Windmeijer
Cynthia Nieuwdorp
Lutske Sijbrandij

Kabooters

Bob Meinardi
Bas van der Stap
Gialam Nguyen
Bart Schreuder
Paul Nijhuis
Sardy Partowidjojo
Marvin Chong

Coaches:
Marijn Wever
Suzanne Brouwer
Hannah Cronenberg
Charlotte Verbart
Ryanne Dekker

Kant noch Wal

Jari Tibboul
David Blankestijn
Sytse Niessen
Maarten Verbrugge
Vincent Rang
Wessel de Boer
Axel van der Vooren
Joachim Boersen

Coaches:
Joost Buis
Ferd Janssen

Vokingen

Rens van Gulick
Michiel Nieuwkamer
Karel van Wiltenburg
Dennis Reinen
Melle Beemster
Ruben Martin
Martijn Fluitman
Rutger van der Wals

Coaches:
Saskia Valkenburg
Anneke Ossinga

Tweede- en ouderejaars dameschploegen

VaarTuig

Daniëlle Vermond
Kyra Jansing
Christa Ooms
Loes Korhorn
Nathalie Veen
Kimberley Wevers
Lisa Vehof
Davine Beelen
Evelien Wiersinga

Sinopel

Lara Koeman
Patty Vurens
Georgie Kusbiantoro
Astrid Lensink
Meyke Kamstra
Pim Maas
Merel van Zomeren

Coaches:
Sam van den Oetelaar
Stijn de Haan

Argodinnen

Fieke Lucassen
Marijne van der Veen
Anne-Sophie Buurman
Sophie Galema
Lianne Pit
Tanja de Rijke
Liede Lambriex
Annelin Kuiper
Anna Lith
Annemiek Florisson

Bakvaaria

Charlotte Franken
Inge van Dijk
Lindsay Diepstraten
Lisanne Hofman

Bar en Boot

Jamie Koppelaar
Joske Meeuwsen
Lieke Meijvogel
Lisette de Jong
Michele Nijst
Romy Besemer
Sanne Touw
Vera de Swart

Groen Grut

Charlotte Verbart
Hannah Cronenberg
Hilde Turenhout
Larissa Streng
Marijn Wever
Ryanne Dekker
Suzanne Brouwer
Anna Lith

Robuust

Jildou Smit
Marisa Beunk
Martha van Os
Naomi de Rijk
Ruth Moor
Simone Versteegt
Iduna Hoefnagel

Topzeewier

Lies de Rouw
Fleur Willems
Leila van den Boogaard
Lisa van der Goes
Marleen Ursem
Minxia Peddemos
Pauline Damhof

Lekker Lang

Silke Nijenhuis
Joleen Boland
Jody Berkelmans
Teresa Lakeman
Marije Kea
Roos Middelman

Pemma

Aranka Windmeijer
Eva Vennik
Marlies Koerts
Anouk Vermeer
Lutske Sijbrandij
Cynthia Nieuwdorp

Tweede- en ouderejaars heerenploegen

Ergometersch Bier

Sjoerd Barten
Bas Beerkens
Joost Cruijsen
Christian Monkelbaan
Sam van den Oetelaar
Ard Schakel
Jeroen Schoonderbeek
Rick Stegeman
Sam Vellekoop
Bob Wabeke
Youri Wolse

Bargoed

Jannes van Ingen
Cas Geerits
Jonas de Groot
Maurice Mertens
Ferd Janssen
Job Kwakernaak
Joost Buis

Coaches:
Dieke Schutjens
Susanne Conradi

 

“Wat een tijd om te leven”

Palen door het Vocht

Ismaël Bearzatto
Jorrit Colenberg
Wolfgang Duifhuizen
Teun Fiers
Ruben van de Ketterij
Paul Ravensbergen
Luuk Reijmers
Sander van Steenbergen
Sander van de Wetering

Bargonauten

Aike Potze
Coen Besseling
Devon Sonneveld
Frank Crasbeek
Julius Kiraly
Marijn Ceelen
Peter van der Kraan

Aangeschoten Wild

Olaf Heckert
Bram Nap
Job Smetsers
Nigel Ultee
Thoman de Bruin
Yme van Lith
Youri van Leur

Piraterijn

Hinne Wanrooij
Pim Dankloff
Simon Schilt
David van de Poel

12
Eerstejaars
Dameschploegen
12
Eerstejaars
Heerenploegen
10
Ouderejaars
Dameschploegen
6
Ouderejaars
Heerenploegen