Eerstejaars dameschploegen

TopC4+

Isabelle van Doorn
Anouk Gierveld
Pibbe Dirkson
Lieke van der Lee
Anne de Korte
Imke Keesmaat
Dani van der Kamp
Beau Smit
Laura Akkerman
Angela Noordhoek

Coaches:
Joep van de Weijer
Merel Kessler
Dorien de Haan
Niels Dekker
Steffie Loenen

Club dames 4*

Anna Manshanden
Lieselotte Nooyens
Ninke Feenstra
Anne Walters
Ianthe de Bra
Sifre van Teeffelen
Cato Overweel
Hanna Douwes
Sara Almeloo
Eva van Veldhuisen
Karlijn Allewijn

Coaches:
Olaf Heckert
Wouter van der Does
Tineke van Dort

BeSchuit met Meisjes

Iris Voskamp
Marloes Bastiaans
Merel van Moorst
Jins Bizot
Nikkie Kaarsgaren
Lotte Buwalda
Doris Vertegaal

Coaches:
Aukje Bomhof
Kieke de Boer
Julia Hoogervorst
Bodil Boelens
Rinke Bossink
Sanne van Doorn
Eline de Kool

Trappe

Juliette Pott
Lauren Hendriks
Lotta Balfoort
Alisa van Gent
Elsemieke Jonker
Irene Marcic
Carine Groeneveld
Annika Suichies

Coaches:
Jelke van Ooijen
Renate Meeuwsen
Laura Bik
Maarten Verbrugge
Jari Tobboel
Paul Verhaak

Ohana

Iris van Dongen
Mara de Boer
Sarah Lamochi
Ilja de Grient Dreux
Mieke Priesman
Sophie Kemme
Lorette van Seeters
Jenny Bakker

Coaches:
Michiel Nieuwkamer
Rens van Gulich
Lucas Hulsman
Ralph van Zwieten

Boegbeeldig

Sophie Engelsman
Milou Claessens
Loth Webbink
Emma van der Spek
Mayrin Wolters
Monique van Schie
Elmira de Vries

Coaches:
Maartje Senneker
Eva Peeters
Annemarijn Brandenburg
Marie Therese Verbeek

Lekker vijf!

Inge van den Berg
Vera van der Niet
Willemein Hoving
Hannah van Dijk
Rosalie van der Kolk
Janna van Dijke
Sanne Castelijns

Coaches:
Frank Pijpers
Jurren van der Pijl
Ivo Tjalma
Sjoerd Blommestijn

Paramariboot

Susan Perebolte
Aniek Rorije
Anniek Brunink
Tessa van Assen
Naomi van Melis
Nynke Hoekstra
Esmée van Eck

Coaches:
Stijn Slaats
Isaac Wopereis
Mick Adriaansens
Arthur van Erpecum
Ruben Mombarg
Wout Blankenstein

Niet groeien, maar roeien

Iris Krabbenborg
Annabel van Dieën
Molly Flynn
Femke van Nimwegen
Isabelle van Kouwen
Merel Roelands
Melanie Graas

Coaches:
Noor Meijer
Annika van Leer
Sanne Jacobs
Tess Wijnen

Smaracht

Isabelle Meijburg
Klasien de Vent
Noa Vogelzang
Meike Lokker
Renee ten Dam
Megan Loeffen
Anna de Rooij

Coaches:
Robin Biekart
Merijn Bouman
Joris Bekedam
Niels Korswagen
Marius Bosma
Brian Verhoeven

Bootje Beleg

Britt van Zelst
Maret Hoogeboom
Carlijn Jalink
Fleur de Hass
Floor Tankink
Anne Kool
Janne Venderink
Eline Chin

Coaches:
Douwe Jense
Thomas van der Horst
Vincent Mathar
Jos Steller
Jasper van Reekum

Oma Smit

Anneke Bergersen
Merel Nederend
Michelle Kanters
Lies van der Heijden
Pien van der Wijst
Josephine Hoestra
Fleur de Goede

Coaches:
Isa Patist
Anouk Schans
Maxine Spronk
Milou Kolkman

Druiven met pit

Milou Hendriks
Roos Terhaerdt
Eline van Bennekom
Hannah Sorgedrager
Anemoon Drinkwaard
Anouk Bouma
Mayke Schelhaas

Coaches:
Casper Kloosterhuis
Robin Hendriks
Joost Blok
Jeroen Doornheim
Ramon de Bont
Mark Koppies

Pakjesboot 12

Moniek Schippers
Julia Suijs
Louise Bommelé
Annebelle Goossens
Hilde Meijer
Dagmar van Esch
Nina Kannekens
Anouck van der Vlist

Coaches:
Britt Kriesch
Anna-Lisa Bratt
Iris Jonker
Eva Ferket

Vaarwel

Rosan Jongsma
Charlie Smit
Maud Vegelin
Ellen Koopman
Sanne van Langedijk
Sophie Valk
Marieke Datema

Coaches:
Paul Nijhuis
Gialam Nguyen
Marijn Wever
Thomas Wesselink
Cees Jan Brummelkamp
Brent Vermolen

Fuutfjuw

Susanne Bouwman
Marieken Tack
Frida van Teijlingen
Iris van Ogtrop
Ilse Westveer
Francis Moore

Coaches:
Jans van der Heide
Annemarije Gaasteland
Sophia Karl
Suzanne Nielen

Eerstejaars heerenploegen

TopC4+

Axel Griffioen
Samuel Dullaart
Mark Sinke
Naftali Slob
Tom de Reu
Jeroen Schaeffer
Nick Geurkink
Miel Thijssens
Ruben Louwerse
Jesse de Vries

Coaches:
Maarten van Enkevort
Rob van der Burg
Vera Hartman
Sep Bregman
Martijn Crooijmans

TopC4+ Licht

Wouter Waenink
Joris Kamphuis
Luwe Groot
Rodin Dukker
Albart Knopert

Coaches:
Nigel Ultee
Erik de Klerk
Mees Vos
Lisanne Wisman
Fleur Tolmeijer

Vloot Uitgeloot

Marc Koppelaars
Daan van der Maarel
Tim Bongers
Kevin Friesen
Tom Sterk
Jorik van Veen
Rutger de Graaf
Jesse van Dijk
Peter van Nes
Jules Fontein
Luuk van Schaijk
Floris Verbeek
Christiaan van den Broek
Jelle Prins

Coaches:
Hein Hottentot
Lutsen van der Wal
Jelle de Vries
Mitchel Keereweer
Victor Krobbach
Jaap van der Kolk
Vincent Rang
Thomas Janssen

Fantaftisch

Job Sommer
Kees Schaart
Ray Hendriks
Thijs Swanenberg
Tijn Grevink
Menno Arentsen
Gijs Rodenburg
August Slomp

Coaches:
Nienke Grasmeijer
Roos van ’t Spijker
Katinka Blom

Adtleten

Sam Hundersmarck
Niek Frijlink
Dylan de Wit
Wout Veelenturf
Emil Schweitzer
Tim Versteege
Thies Molenaar

Coaches:
Els Snijder
Maaike van Houtert
Annika Kramer
Femke Meulman

Bouwmeesters

Michiel Ingels
Samuel van Rijsoever
Jelle Steens
Jesse de Gelder
Tsjerk van Doornik
Jonathan Beer
Stef van Oorschot

Coaches:
Nigel Ultee
Erik de Klerk
Mees Vos
Lisanne Wisman
Fleur Tolmeijer

‘VoC

Ivo Sikkenga
Jorg Bolder
Tjomme Ligterink
Youri Kobus
Benjamin Bisperink
Sam Hoogaars
Hayo van Mourik
Martijn de Roij

Coaches:
Anouk Taal
Linda Frijters
Laura Swinkels
Annemijn Sandig

Cenosillicafobie

Mees Keukens
David Oomen
Sebastiaan ’t Hoen
Casper Kersten
Roemer Nanlohy
Igor Hoogendoorn
Wessel van Delft

Coaches:
Mieke Reijersen
Amarens Laskewits
Tanja Kuller
Roos van Haeff
Eva van Veldhuizen
Yleanne Adan

Tweede- en ouderejaars dameschploegen

LekkerDouwe

Aukje Bomhof
Bodil Boelens
Eline de Kool
Fleur Tolmeijer
Julia Hoogervorst
Kieke de Boer
Rinke Bossink
Vera Hartman
Lutske Sijbrandij
Sanne van Doorn
Marlies Koerts

Coaches:
Jorden Uiterwijk
Jorrit Colenberg
Jelmer van der Kolk

Bootox

Jelke van Ooijen
Renate Meeuwsen
Laura Bik
Linda Frijters
Laura Swinkels
Anouk Taal

Coaches:
Teun Fiers
Annelin Kuiper

In ontwikkeling

Katinka Blom
Eva Peeters
Maartje Senneker
Nienke Grasmeijer
Roos van ’t Spijker
Annemarijn Brandenburg

Coaches:
Arthur Delver
Peter Bosch

50 tinten groen

Annemijn Sandig
Isa Patist
Anouk Schans
Milou Kolkman
Maxine Spronk

Sinopel

Merel van Zomeren
Meyke Kamstra
Lara Koeman
Patty Vurens
Pim Maas
Georgie Kusbiantoro
Astrid Lensink

TopZeewier

Fleur Willems
Lisa van der Goes
Marleen Ursem
Lies de Rouw
Minxia  Peddemos
Pauline Damhof
Leila van den Boogaard

Tweede- en ouderejaars heerenploegen

De Groene Vlinders

Hein Hottentot
Jelle de Vries
Lutsen van der Wal
Mitchel Keereweer
Christian Monkelbaan

Coaches:
Gijs Gommers

Arabieren

Jeroen Doornheim
Mark Koppies
Casper de Bont
Robin Hendriks
Casper Kloosterhuis
Joost Blok

Coaches:
Hannah Cronenberg

Jessica

Wout Blankenstijn
Ruben Mombarg
Stijn Slaats
Isaac Wopereis
Mick Adriaansens
Arthur van Erpecum

IKEA

Maarten Verbrugge
Douwe Jense
Brian Verhoeven
Thomas van der Horst
Jos Steller
Jasper van Reekum

De stoomboot

Igor de Koning
Victor Krobbach
Thomas Janssen
Vincent Rang
Jaap van der Kolk

Groen bloed

Brent Vermolen
Michiel Nieuwkamer
Thomas Wesselink
Cees-Jan Brummelkamp
Mitchel Keereweer

Ad fundum

Niels Korswagen
Robin Biekart
Marius Bosma
Merijn Bouman
Joris Bekedam van Eck

Coaches:
Pim Maas
Merel van Zomeren

Bierenvier

Frank Pijpers
Ivo Tjalma
Sjoerd Blommestijn
Jurren van der Pijl
Vincent Mathar

de groene banaan

De groene banaan

Karsjen Tamminga
Matthijs van Dam
Jorden Uiterwijk
Gideon van der Stelt
Thijs de Klein
Jorrit Lind
Daan Posthouwer

Stuur:
Tjalling Tjalsma

16
EerstejaarsDameschploegen
9
EerstejaarsHeerenploegen
5
OuderejaarsDameschploegen
8
OuderejaarsHeerenploegen